Procesory Broadwell jsou dostupné ve dvou verzích. Nejtenčí modely stavějí na řadě Core M (Broadwell-Y), výkonnější notebooky a ultrabooky budou osazovány čipy Core (Broadwell-U) a nabídnou opět nízké TDP – 15 a 28 W.

Intel nyní představil Broadwell varianty i ve verzi vPro, které jsou zaměřené především na firemní sféru. Mezi novinkami naleznete především funkcionality dotýkající se bezpečnosti a možností vzdálená správy. Právě správu řeší Active Management Technology (AMT), která funguje v rámci hardwarové vrstvy. Počítač lze nyní spravovat, i když je uspaný nebo dokonce vypnutý.

Intel WiDi (Wireless Display) už je dlouho dostupný také pro koncové uživatele, ale u páté generace čipů Intel uvedl novou variantu WiDi 5.1, která umožňuje bezdrátově přenášet obraz, včetně rozlišení 4K Ultra HD.

Na straně televize nebo monitoru musí být pochopitelně přijímač, Intel nabízí levný adaptér Actiontec Mini 2 do HDMI portu v ceně kolem 40 dolarů (přibližně 1100 Kč s DPH). WiDi pro vPro navíc zahrnuje vzdálenou správu a kontrolu přenosu. Typickým použitím jsou totiž porady, kdy bude přenášen obraz z více notebooků, je proto nutné řídit sdílení obrazu z různých notebooků.

Intel se zaměřil i na dokovací stanice, které jsou populární právě ve firmách. Tentokrát však představil nové bezdrátové řešení, které obstará nejen přenos obrazu, ale také všech dalších komponent, jež se normálně připojují do doku nebo přímo do notebooku či tabletu.