Prostřednictvím vzniklé aliance chce Eset svým zákazníkům nabídnout možnost kombinací technologií Eset a vybraných produktů třetích stran.

 

Šifrovací nástroj DESlock+

DESlock+ je jednoduchý šifrovací nástroj, který malým i velkým firmám poskytuje ochranu před různými typy narušení dat a umožňuje tak bezpečné sdílení dat a tedy bezpečnou spolupráci.

Prostředí šifrovacího nástroje DESlock

DESlock+ nabízí zákazníkům řešení Esetu lepší ochranu firemní infrastruktury a zároveň efektivní šifrování na mobilních přístrojích pracovníků.

Na klientské straně umožňuje šifrování souborů, složek a e-mailů, a také celých disků či vyměnitelných médií. DESlock+ Enterprise server pak umožňuje spravovat uživatele a pracovní stanice a provádí různé úlohy od aktivace, změny bezpečnostních politik, nastavení, šifrovacích klíčů až po požadavky na stav bezpečnosti koncových stanic.

 

Řešení pro zálohování a obnovu dat StorageCraft

StorageCraft představuje polde zástupců Esetu osvědčené řešení pro zálohování a obnovu dat, ochranu dat a migraci pro fyzické, virtuální a hybridní prostření Windows a Linux.

Řešení StorageCraft zvyšuje odolnost IT systémů a tím i celých organizací. Umožňuje uživatelům zachovat kontinuitu jejich fungování i v případě katastrofy, výpadku systémů nebo jiných událostí. Výrazně zkracuje případné výpadky a omezuje tak hrozby vzniku škod.

Prostředí zálohovacího nástroje StorageCraft

Storage Craft umožňuje zálohování souborů a kompletního operačního systému, včetně aplikací a služeb. Šetří úložný prostor díky minimální velikosti zálohy disku a šetří čas díky automatickému procesu pravidelných záloh. Je nezávislý na hardwaru: obnovení systému může proběhnout na jiném fyzickém stroji nebo ve virtuálním prostředí.

Detailní informace o šifrovacím nástroji DESlock+ a informace o řešení pro zálohování a obnovu dat StorageCraft najdete na sránce www.eset.cz.