Silvie Zeman (29) vystudovala bakalářský prohram na Andragogice a personálním řízeni na Filozofické fakultě UK a během té doby strávila semestr na Universite de Liege v Belgii, kde studovala HR management. Na ČZU v Praze následně obsolovovala anglický obor Economics and Management, kde v rámci programu Double Diploma Degree s Ecole de management & commerce v Lyonu získala český a francouzský magisterský titul.

Silvie má za sebou deset let zkušenosti z různých oblasti HR v nadnárodních společnostech jako KB, LBBW, DHL ITS. Přichází do STRV z pozice Senior HR Business Partnera z americké společnosti Concur, která byla v druhé polovině loňského roku koupena společností SAP za 8,3 miliardy dolarů. V Coucur měla Silvie první dva roky na starosti personální řízeni pro pražskou pobočku s 200 zaměstnanci a poslední rok se soustředila na strategický rozvoj pražského technologického centra, kde úzce spolupracovala s klíčovými business partnery v regionů EMEA a US.

“Na pozici Global HR Director jsme hledali někoho se zkušeností z českého i amerického trhu. Důležitou podmínkou bylo najít někoho se zkušenostmi z výrazně větší společnosti s otevřenou a přátelskou firemní kulturou, a to Concur bezesporu splňuje. Silvie má všechny předpoklady proto, aby nám pomohla vytvořit jedno z nejlepších pracovních prostřední nejen v České republice, ale i na našem hlavním trhu v USA,” vysvětluje David Semerád, spoluzakladatel a CEO STRV.