Nabídka pracovních míst pro specialisty v České republice souvisí s rostoucím zájmem velkých lokálních i mezinárodních firem o služby a řešení společnosti Accenture, kterou odvětvoví analytici považují za významného hráče v oblasti SAP implementací. Accenture je již 8 let v řadě největším partnerem SAP z hlediska tržeb ze společných projektů. Svojí pozici potvrdila společnost Accenture nedávnou zprávou o dalším rozšíření spolupráce se společností SAP.

„Úspěšní kandidáti budou pracovat na velkých a komplexních projektech pro přední firmy z různých odvětví. Je to pro ně zajímavá příležitost rozvíjet technické, funkční a manažerské dovednosti," říká Gianrodolfo Tonielli, ředitel divize Accenture Technology pro region střední a východní Evropy.

V České republice působí společnost Accenture od roku 1991. Od té doby získala pověst férového zaměstnavatele a i díky péči o zaměstnance se v roce 2015 stala jedním z držitelů certifikátu „TOP Odpovědná velká firma 2015". V současnosti má v České republice více než 1 700 zaměstnanců a každoročně vytváří desítky nových pracovních míst pro kandidáty v oblasti služeb s vysokou přidanou hodnotou – business konzultanty, technologické konzultanty, programátory i kandidáty se znalostí více cizích jazyků.

Kromě řady projektů pro velké firmy, které působí na našem trhu, provozuje i centra sdílených služeb. Tato centra zajišťují vývoj softwaru a údržbu aplikací, ale také outsourcing a podporu podnikových procesů pro mezinárodní klientelu.