ClassDojo je komunikační platforma určená především pro „základní“ školy a menší děti. Nabízí propracovaný systém motivace žáků, možnost sdílení obsahu, videí a fotografií z výuky mezi žáky, ale také možnost přímé komunikace mezi učitelem a rodičem. Je to místo, kde rodiče získají přehled a informace o aktivitách svého dítěte. Učitelé získali v aplikaci unikátní nástroj k odměňování a motivování žáků (pomocí příšerek) a reportování výsledků rodičům.

Popularitu ClassDojo potvrzuje ocenění Crunchies za nejlepší vzdělávací start-up, který firmy získala v roce 2015. Ocenění pravidelně uděluje největší technologicko-zpravodajský server TechCrunch. Význam projektu podtrhuje také fakt, že jedním z investorů je také spoluzakladatel Y Combinatoru Paul Graham.

„ClassDojo je v USA nejvýznamnější aplikací ve školství a my jsme neskutečně hrdí, že můžeme již přiznat, že se na projektu aktivně podílíme. Naším úkolem je pomoci urychlit vývoj internímu týmu a také zajišťovat bezpečnost a kompatibilitu aplikace na všech zařízeních. ClassDojo není jenom výsadou Spojených států amerických, ale postupem času vstupuje také do dalších míst, s čímž jim též pomáháme,“ říká David Semerád, CEO a zakladatel STRV.

„Vzdělávání se v posledních letech významně mění a my chceme být na špici nových trendů, což je pro nás největší výzva. Potřebujeme tak velké množství vývojářů a STRV  se stalo v zásadě členem našeho týmu. Oceňujeme jejich flexibilitu, protože náš byznys musí velmi rychle reagovat. STRV vnímáme jako naši druhou kancelář, která je jenom daleko za mořem v České republice, ale přitom jsou s námi v denním kontaktu,“ říká ke spolupráci Liam Don, spoluzakladatel a CTO ClassDojo.