Oliver Stucky bude mít za úkol dohlížet na pokračující růst společnosti HTS Česká republika coby centra výzkumu a vývoje, které pokrývá všechny činnosti společnosti Honeywell v regionu EMEA a zejména na Středním východě, Rusku, Turecku a Africe a v regionech s vysokým růstem ve střední a východní Evropě. Navíc bude řídit rostoucí inovační ekosystém a partnerství společnosti HTS Česká republika, jenž umožňuje spolupráci mezi společností Honeywell a rozvíjejícími se sektory nových technologií v regionu s cílem rozvíjet a uvádět na trh vysoce inovativní propojené technologie.

Před touto svou novou rolí Oliver Stucky strávil tři roky v divizi Aerospace jako viceprezident EMEA Engineering and Technology pro region EMEA a viceprezident Výzkumu a vývoje pro region EMEA. Ve funkci viceprezidenta Výzkumu a vývoje pro divizi Aerospace bude vedle svých nových povinností dále pokračovat. Dříve zastával vedoucí pozice ve společnostech Litton Industry, Daimler Benz Aerospace (nyní Airbus), Northrop Grumman a Rockwell Collins. Je držitelem magisterského a doktorského titulu z fyziky z univerzity v Heidelbergu a titulu MBA z obchodní školy ESSEC-Mannheim Business School.

Nahrazuje Jiřího Tomíčka, který vedl společnost HTS Česká republika od roku 2013. Tomíček během svého působení dohlížel na zásadní růst brněnského vývojového centra HTS Česká republika do jednoho z nejpokročilejších a nejinovativnějších evropských technologických center a zasadil se ve společnosti HTS Česká republika o spolupráci s univerzitami v oblasti výzkumu a vývoje a o inovační ekosystém.

Technologie společnosti Honeywell stojí v čele revoluce v oblasti průmyslového internetu věcí, která spojuje přední fyzické produkty s pokročilým softwarem a datovou analýzou, a tím podporuje chytřejší, více propojený, bezpečnější a udržitelnější svět. Mnohá z těchto pokročilých řešení jsou navržena, vyvinuta a zkonstruována v České republice více než 1100 inženýry pracujícími ve výzkumném a vývojovém centru společnosti HTS v Brně a v pobočce společnosti Honeywell v Praze.