Artur Frankiewicz působil před příchodem do společnosti Neeco Global ICT ServicesPolské investiční bance, PwC, Netia S.A. a Philip Morris International. V České republice vedl v posledních 3 letech controlling prodeje a logistiky Unipetrol Group a 7 let působil také jako finanční ředitel společnosti Benzina. Během tohoto období dokázal společně s týmem Benzina zvýšit tržní podíl o 70%, znásobit pětkrát výsledky a posunout kvalitu a efektivitu společnosti na úroveň, která umožnila společnosti Benzina zaujmout první místo mezi prémiovými sítěmi čerpacích stanic v České republice.

Ve své nové roli se zaměří na Business Controlling, respektive podporu prodeje a operací k dosažení obchodních a finančních cílů a dále také na Risk and Treasury Management, což je pro společnost, která roste v tak rychlém tempu jako Neeco velmi důležité.

„Úspěch Neeco na mne velmi zapůsobil. Vnímám tuto firmu jako skupinu lidí, která jistě je vítěžným týmem. Věřím, že lidé, kteří jsou vedeni snahou dokázat více a nebojí se změn, mohou dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Jsem rád, že budu mít možnost stát se součástí tohoto úspěhu, i když z vlastní zkušenosti vím, že ten nepřijde sám a bude nás to stát mnoho společného úsilí,“  říká Artur Frankiewicz.

Artur Frankiewicz je držitelem diplomu z Ekonomické univerzity v Krakově v oboru mezinárodních a politických vztahů a zahraničního obchodu.