Tomáš Jungmann do eD system nastoupil již 1. prosince 2019. Lídrem obchodního týmu se stal však až 1. ledna 2020. V průběhu prosince a ledna působil v eD system stále i tehdejší obchodní ředitel Vladimír Prinke, který postupně předával svou agendu do rukou Tomáše Jungmanna.

Tomáš Jungmando eD system přichází z internetového obchodu Rohlík.cz. Tam se mimo jiné věnoval péčí o zákazníky a rozvoji byznysu na maďarském trhu, kde se podílel na otevírání nového centra zákaznické péče. Předtím působil v mezinárodní společnosti innogy, kde měl na starosti obchod, rozvoj péče o zákazníky a zvyšování efektivity prostřednictvím projektů v Německu a Anglii. Krom toho sbíral zkušenosti s B2C i B2B segmentem ve společnosti Canis Safety, která působí na českém, slovenském a polském trhu. V Canisu strávil více než 5 let a postupně se vypracoval až na pozici obchodního ředitele.

„Nový obchodní ředitel byl vybrán s odborností, která podtrhuje současné plány eD – přípravu na budoucnost. To znamená fungování služeb, segmentaci, rozvoj, kvalitu obsluhy zákazníků v B2B segmentu i digitální transformaci a automatizaci,“ uvedl výkonný ředitel eD system Petr Slouka.

Jedním z hlavních úkolů Tomáše Jungmanna bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Zaměří se také na zefektivnění spolupráce obchodního oddělní s nákupem a posílení obchodního růstu.

„Krom toho sdílím stejnou vizi s ředitelem nákupu Janem Novákem. Tou je rozvoj nových značek v našem portfoliu, a dokonce i myšlenka přijít na trh s úplně novou, vlastní značkou a službou,“ prozradil obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann.

Nový obchodní ředitel eD system Tomáš Jungmann nahradil Vladimíra Prinkeho, který se na vlastní žádost rozhodl pro profesní změnu. V eD system tak skončil 31. ledna 2020 a po 7 letech v IT oboru má nyní v plánu věnovat se jiným, novým projektům.