Michael Štádler bude ve své nové roli i nadále zodpovědný za plnění finančních cílů pražské pobočky a nově také za vedení lokálního konzultantského týmu podporujícího klíčové klienty v obou zemích. Zároveň bude úzce spolupracovat s ostatními manažery společnosti v rámci CEE regionu. Z pozice jednoho z jednatelů české pobočky společnosti je jeho úkolem rovněž reprezentovat Adform na obou trzích navenek.

“Střední Evropa je pro Adform jedním z klíčových regionů. Nikdy bychom na těchto trzích nebyli tak úspěšní, pokud by pro nás nepracovali úžasní, zkušení a kvalitní lidé. Jedním z nich je právě i Michael a pevně věřím, že i nadále se mu bude dařit posilovat naši přítomnost ve strategicky důležitém CEE regionu,” říká k povýšení Bartosz Malinowski, viceprezident pro obchod v Adformu v regionu CEE, MEA a APAC.

Michael Štádler doposud zodpovídal za obchodní výsledky Adformu ve vybraných balkánských zemích. Nově bude péče o tyto trhy spadat pod bukurešťskou pobočku.

Před příchodem do Adformu v roce 2013, vedl oddělení online prodeje ve vydavatelství Economia. Zodpovídal také za prodej a marketing ve společnosti ARBOinteractive.