Arista Networks poskytuje kompletní a unikátní řešení pro cloudové sítě zahrnující rozsáhlou funkcionalitu ve všech klíčových oblastech kampusových sítí, datových center a cloudu. Arista díky akvizici společnosti Big Switch Networks vylepší svá řešení pro monitoring sítí a dohled pomocí své softwarové platformy CloudVision a DANZ (Data ANalyZer).

Společnost Big Switch Networks byla již potřetí vyhlášena vizionářem v Gartner Magic Quadrant pro oblast Data Center Networking. Navíc v roce 2019 vyhrála cenu the best of VMworld v oblasti Networking.

Arista a Dell budou i nadále pokračovat v partnerské spolupráci v dodávce cloudové architektury typu fabric a dohledových řešení.

„Téměř šest let spolupracují společnosti Big Switch Networks a Dell EMC Networking na podpoře Open Networking s důrazem na flexibilitu a možnosti, které Open Networking přináší zákazníkům,“ řekl Tom Burns, Senior Vice President a General Manager ve společnosti Dell EMC Networking & Solutions. „Těšíme se na spolupráci se společností Big Switch Networks, nyní již Arista Networks, při dodávání cloudových a monitorovacích platforem našim zákazníkům.“

„Vítáme tímto Big Switch v naší Arista rodině. Produkty Big Switch rozšíří naši analytiku a vizibilitu a pomohou našim zákazníkům lépe monitorovat jejich cloudové sítě,“ řekl Anshul Sadana, COO společnosti Arista Networks.

„Jsme nadšeni, že spojíme síly se společností Arista a umožníme zákazníkům významně zjednodušit jejich cestu ke cloudu,“ řekl Douglas Murray, Prezident a CEO společnosti Big Switch Networks.