Většina přihlášených řešení podle zástupců Microsoftu prokázala vysokou míru inovativnosti, komplexnosti a představovala významný přínos pro zákazníka v podobě přímé úspory nákladů, zvýšení spokojenosti zákazníků či flexibilnějších firemních procesů.

Mezi vítězi letošních deseti kategorií se umístily společnosti KPCS, Capgemini, NWT, AutoCont, BoldBrick, S&T, LLP Prague, Axiom Provis, Ness Czech a J.K.R. Speciální cenu generální ředitelky získalo řešení společnosti Kentico.

Vítězové každé kategorie obdrželi ve slavnostních prostorách restaurace Aureole spolu s prestižním oceněním i výhru v hodnotě 25 000 Kč určenou na marketingové aktivity či na vstup na Partnerskou konferenci, která proběhne 12.-16. července v americkém Orlandu.

KATEGORIE

VÍTĚZ

FINALISTA

Řešení moderního datového centra a správy mobilních zařízení

KPCS CZ, s.r.o

Mainstream Technologies, s.r.o.

Řešení využívající Microsoft Azure služby

Capgemini Czech Republic, a.s.

PilsCom s.r.o.

Mainstream Technologies, s.r.o.

Cloud Start-Up

NWT, a.s.

Innovative Business s.r.o.

Komunikace, telefonie a podnikové sociální sítě

AutoCont CZ a.s.

KPCS CZ, s.r.o

Podniková spolupráce a projektové řízení

BoldBrick s.r.o.

Unicorn Systems, a.s.

XPIS s.r.o.

TOP projekt Office 365

S&T CZ s.r.o.

AutoCont CZ a.s.

KPCS CZ, s.r.o

Inovativní řešení na platformě Microsoft Dynamics CRM

LLP Prague, s.r.o.

Logic point, s.r.o.

Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics

AXIOM PROVIS Int., s.r.o.

AutoCont CZ a.s.

Projekty datové analytiky a business intelligence

NESS Czech, s.r.o.

Intelligent Technologies s.r.o.

Moderní aplikace na platformě Windows

J.K.R. spol. s r.o.

Cool Ticketing s.r.o.

Cena generální ředitelky za cloudové řešení s mezinárodním dosahem

Kentico Software s.r.o.

 

   

Mezi vítězi J.K.R., společnost která vyvíjí a implementuje ERP

Společnost J.K.R. se stala s novým podnikovým informačním systémem Byznys EVO vítězem Microsoft Awards 2015 v kategorii Moderní aplikace na platformě Windows.

Kromě technologické vyspělosti řešení Byznys EVO, jehož základem je platforma Microsoft Azure, byly hodnoceny také aspekty tohoto ERP systému z pohledu uživatele, systém například kladně připomínkoval jeden ze současných zákazníků, firma PBtisk.

„Systém Byznys EVO nás příjemně překvapil svojí architekturou, propracovanou ergonomií a automatizovanou aktualizací upgradů. Naši pracovníci si pochvalují variabilní tvorbu výstupů, dynamické filtry a definice vlastních pohledů na data. Pro manažery využíváme automatické noční reporty a grafické dashboardy,“ říká Václav Švehla, finanční ředitel společnosti PBtisk.

Nasazení systému Byznys EVO probíhalo ve společnosti PBtisk zhruba tři měsíce. V této době došlo pomocí speciálního nástroje plynule k migraci dat z původního systému, což umožnilo pokračování ve firemní agendě beze ztráty detailních informací.