"Přesun uživatelů z počítačů na mobilní zařízení nemůžeme z pozice špičkového vývojáře webových řešení ignorovat. Jsme přesvědčeni, že vlastní řešení vývoje mobilních aplikací našim klientům zaručí nejvyšší kvalitu a synergii napříč všemi technologiemi," uvedl výkonný ředitel Etnetery Martin Palička.

Letsgood se chce se svým vlajkovým produktem SynergyKit dostat na trh v USA a do dalších zemí. K expanzi platformy a naplnění ambiciózního cíle by mělo přispět silné zázemí skupiny Etnetera. Konkurovat chce zavedeným značkám, jako je Parse (Facebook), Firebase (Google) a Bluemix (IBM).

"Zároveň nám akvizice poskytuje zázemí a zkušenosti v oblasti produktového vývoje. Hlavní hodnotou, kterou do spojení vnášíme my, je podpora zakázkového vývoje mobilních aplikací pod značkou Etnetera," dodal zakladatel Letsgood Marek Ostrý.

Tuzemská internetová skupina Etnetera v roce 2013 zvýšila tržby o polovinu na 262 milionů korun. Do skupiny patří mateřská společnost Etnetera a dále Etnetera Activate, Etnetera Logicworks, Etnetera Vision a Etnetera Appsatori. Loni koupila minoritní podíl v mediální agentuře Fragile Media.