Společnost Dimension Data otevírá vzdělávací semináře, které propojí obchodní potřeby firem s konkrétními řešeními současného IT, jako jsou virtualizace, datová centra, zabezpečení přístupu, cloudové služby nebo zálohování a obnova dat. Z hlediska odbornosti jsou k dispozici přednášky jak obchodně-manažerského charakteru, které seznámí s aktuálními trendy a možnostmi řešení jednotlivých problematik, tak odborného zaměření obsahující konkrétní možnosti a rady pro konfigurace jednotlivých produktů.

„Vzdělání je veličina, která posouvá hranice ve všech oblastech lidského působení a pro informační technologie to platí dvojnásobně. Rychlost změn je natolik urputná a množství nových informací natolik rozsáhlé, že pravidelné doplňování znalostí je dnes již nezbytnou součástí každého IT profesionála,“ říká Zbyszek Lugsch, Solutions and Business Development Director, Dimension Data a dodává: „I proto jsme se rozhodli spustit naší vlastní vzdělávací akademii, která využije zkušenosti našich expertů a bezplatně rozšíří znalosti interních firemních IT týmů“.

Akademie Dimension Data v květnu nabídne seminář na téma aktuálních trendů vizualizace a řešení problémů výkonnosti aplikací pro správce IT infrastruktury a poté workshop o využití webových nástrojů pro společnosti a zákazníky, kteří komunikují prostřednictvím hlasu nebovidea.

Červnový workshop Získávání nových obchodních příležitostí na webu bude zajímavý především pro marketéry, pracovníky podpory prodeje a zákaznické péče. Zde se představí možnosti získání nových obchodních příležitostí prostřednictvím webových stránek, analýzy chování zákazníků a jejich cíleného oslovení a podpory.

Poslední červnový seminář Hlasové technologie – biometrie, rozpoznání hlasu a virtuální asistentka bude zaměřen na zefektivnění zákaznické péče, zvýšení bezpečnosti přístupu, ale i podporu prodeje a marketingu.

Všechny přednášky jsou po registraci zdarma a organizovány na adrese společnosti Dimension Data (Na Hřebenech II 10, 140 00 Praha 4, 5. patro, zasedací místnost Londýn).

Podrobné informace o nabízených seminářích jsou dostupné na www.ddakademie.cz.