Marian Kudela v v nové pozici na starosti vedení týmů zajišťujících pro klienty vzdělávací a výukové programy, e-learning a externí strategické a projektové řízení, zejména v oblasti lidských zdrojů.

Má za sebou více než dvacetiletou kariéru v IT a v oblasti vzdělávání.  Do společnosti Marbes consulting přišel před dvěma lety z firmy CORTIS Consulting, před tím působil jako vedoucí projektové kanceláře v národním leteckém přepravci ČSA.  Kariéru zahájil po studiích ve společnosti CCA Group, kde působil na několika postech, mimo jiné i jako ředitel vzdělávání.

 

Vladimíra Kresanová, vedoucí týmu konzultantů společnosti Marbes consultingVladimíra Kresanová bude mít za úkol posílení aktivit společnosti ve zdravotnickém sektoru.

Do Marbes consulting přišla z Fakultní nemocnice v Brně, kde působila jako náměstkyně pro informatiku. Dříve pracovala na IT projektech v Jaderné elektrárně Dukovany, dále byla v řídících pozicích ve státní správě a samosprávě a má za sebou mnohaletou kariéru v oblasti vrcholového managementu ve zdravotnictví.