Zdeněk Brůna nevstupuje do neznámých vod, protože byl aktivním členem kolegia sdružení CZ.NIC od roku 2008 a za společnost ACTIVE 24 zastupoval registrátory domén.

Již při studiích začal pracovat pro společnost ICZ, kde působil do roku 2003 jako projektový manažer v oddělení outsourcingových služeb. Další jeho kariérní zastávkou byla práce pro společnost ACTIVE 24, kde nejdříve zastával pozici vedoucího serverhousingové divize a manažera pro klíčové zákazníky. Od listopadu 2005 zde potom působil jako technický ředitel.

Vystudoval v letech 1994 až 2000 obor Ekonomika a řízení v elektrotechnice a energetice na ČVUT FEL.

 

 

Jaromír Talíř, Technický partner sdružení CZ.NICJaromír Talíř, dosavadní technický ředitel CZ.NIC, se v rámci managementu posunul na pozici Technický partner. Náplní jeho práce bude především rozšiřování systému správy domén (FRED), a to i v zahraničí, a zdokonalování služby mojeID.

 

 

 

 

“Změna v našem programátorském a administrátorském týmu souvisí s dalším rozvojem nejen tohoto oddělení, ale celého sdružení CZ.NIC. Zdeněk Brůna se jako člen kolegia sdružení podílel řadu let na jeho chodu, nepřichází tedy do neznámého prostředí. Výhodou kolegy Brůny je jistě také to, že jako dlouholetý a nyní již bývalý technický ředitel společnosti ACTIVE 24 zná velice dobře prostředí registrátorů, tedy jejich potřeby a problémy. Věřím, že Zdeněk Brůna a Jaromír Talíř vytvoří silný tandem, který se bude vhodně doplňovat a inspirovat,“ uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.