Společnost Synchronoss Technologies rozšířila svou nabídku produktů pro firmy o pokročilé řešení pro správu přihlašování uživatelů a identity, které je určeno jak firmám, tak koncovým spotřebitelům. V rámci rozšiřování nabídky produktů založily Synchronoss a Verizon společný podnik, s cílem nabídnout klientům komplexní a spolehlivé řešení pro správu identit online. Společný podnik s firmou Verizon je tak dalším krokem v rozšiřování platformy Secure Mobility Platform (platforma pro bezpečnou mobilitu), kterou Synchronoss představila loni v listopadu ve spolupráci s Goldman Sachs.

Produkt Synchronoss Universal IDTM je určen firmám, státním úřadům i koncovým spotřebitelům a nabídne jim rychlejší, snazší a bezpečnější způsob správy identit v dnešním digitálním světě, a to prostřednictvím jediného prověřeného zdroje. Firma chce toto řešení integrovat do své platformy Synchronoss Secure Mobility Platform, která je platformou nové generace pro správu autorizace a identit.

Společnost bude podporovat i stávající firemní zákazníky, kteří si toto řešení již zakoupili, když bylo dříve dostupné pouze u firmy Verizon a současně ve druhé polovině roku 2016 představí novou, vylepšenou platformu pro nové i stávající zákazníky.

„Technologii Synchronoss Universal ID považujeme za cenný přínos pro naše rozsáhlé portfolio produktů, protože nám umožní udržovat bezpečnost identit a přihlašování online,” řekl Guru Pai, viceprezident a ředitel firmy Verizon pro bezpečnostní platformy. „Díky technologiím Synchronoss, jejich rozšiřitelnosti a globální dostupnosti vidíme příležitost posunout správu identit online na další úroveň a těšíme se na to, až využijeme potenciál tohoto produktu, který zákazníkům z řad firem i koncových spotřebitelů přináší kvalitnější a vylepšené služby."

„Náš nový společný podnik s firmou Verizon posiluje silné stránky obou partnerů a současně umožní společnosti Synchronoss nabídnout své produkty širšímu spektru firemních zákazníků,” řekl Stephen Waldis, předseda představenstva, zakladatel a generální ředitel Synchronoss. „Zařazení technologie Universal ID do našeho balíku Secure Mobility Suite přispěje k urychlení našeho vstupu do segmentu firemních zákazníků, kterým umožníme bezproblémové a spolehlivé zajištění správy identity, a to jak doma tak v práci.”

Verizon Communications zaměstnává 177 700 lidí a v roce 2015 dosáhly tržby společnosti téměř 132 miliard dolarů. Provozuje nejspolehlivější bezdrátovou síť v Americe, s více než 112 milióny zákazníků po celé zemi. Firma sídlí v New Yorku a nabízí také komunikační služby a služby v oblasti zábavy prostřednictvím nejmodernější optické sítě v Americe a zákazníkům z celého světa dodává také spolehlivá integrovaná řešení pro usnadnění podnikání.

Synchronoss Technologies sídlící ve městě Bridgewater (New Jersey) je jedničkou v oblasti inovací v mobilních technologiích. Společnost nabízí cloudová řešení, zabezpečovací systémy pro mobilní sítě, a softwarová řešení pro poskytovatele připojení, podnikatele, dodavatele originálního příslušenství (OEM) a firemní zákazníky z celého světa. Prověřené, rozšiřitelné a patentované technologie společnosti Synchronoss Technologies umožňují zákazníkům propojení, synchronizaci a aktivaci připojených zařízení a služeb, které firemní zákazníci i koneční spotřebitelé potřebují k tomu, aby mohli žít v dnešním digitálně propojeném světě.