Pražská pobočka CA Technologies byla otevřena v roce 2005 a za deset let působení v ČR se stala největším vývojářskou centrálou společnosti v Evropě.  Za tu dobu si vybudovalo velkou reputaci v oboru nových technologií. Jelikož tento segment stále roste, hledá společnost další softwarové specialisty. V pražském CA Technologies pracují stovky softwarových specialistů z 30 zemí světa, a jejich počet rychle roste. Plné tři čtvrtiny se věnují vývoji mainframů. Pobočka zároveň poskytuje servis lokálnímu finančnímu a obchodnímu oddělení společnosti.

 „V rámci současného trendu „application economy“ je software ve středu jakéhokoliv podnikání. Protože je 70 % dat ve většině velkých průmyslových odvětví uloženo na mainframech (Zdroj: CA eBook: Mainframe Reframed for the Application Economy), je tento software klíčovým hnacím motorem většiny velkých organizací po celém světě. Jako přední dodavatel softwaru pro mainframy se těšíme na to, že přivítáme novou generaci developerů, kteří společnostem pomohou zúročit investice do technologie mainframů a využít příležitosti, jež nová digitální ekonomika nabízí,“ řekla Aline Gerew, Senior Vice President, Mainframe Business Unit, CA Technologies.

Mainframy zůstávají klíčovým obchodním majetkem v rámci „aplication economy“. Společnost CA Technologies chce proto přilákat absolventy IT a technologických oborů, kteří chtějí rozvinout své dovednosti a kariéru a zároveň prozkoumat nová technologická řešení v prostředí, které je v přední linii digitální transformace. Pomocí agilní metodiky vývoje softwaru budou tvořit inovativní softwarová řešení spojená s velkými daty, analytikou a technologií strojového učení.

 

Vývojové centrum světové úrovně

Pražské technologické centrum CA Technologies vzniklo v roce 2005 jako její evropské Mainframe Centre of Excellence. Od té doby se stalo největším vývojářským centrem CA v Evropě a druhou největší pobočkou firmy v regionu EMEA. CA vybudovala developerské centrum světové úrovně, v němž vznikají softwarová řešení příští generace, která pomáhají zákazníkům zvítězit na poli „aplication economy“.

Pražské technologické centrum CA Technologies

Volná pracovní místa pro softwarové developery mainframů v Praze naleznete tady.