Branko Černý (26) je absolventem americké Dartmouth College, kde studoval sociální psychologii, ekonomiku a finance. Mezi jeho první pracovní zkušenosti patří čtyřměsíční stáž ve Sněmovně reprezentantů Spojených států amerických. Již při studiu vysoké školy založil a vedl TEDx Darmouth a byl také vydavatelem školních novin – nejstarších vysokoškolských novin v USA. V roce 2013 na několik měsíců působil jako marketingový manažer v technologické gigantu Google, kde pomáhal středním a malým podnikatelům získat lepší pozici v Google vyhledávání.

„Věřím, že Branko pomůže STRV posunout se na další level kvality poskytovaných služeb. Cílem STRV je maximálně porozumět našim klientům a jejich potřebám, v čemž nám Branko jako zakladatel a dřívější CEO startupu Immediately značně pomůže. Branko je také velmi známou osobností v americké startupové komunitě, což opět může otevírat dveře u dalších firem,” říká David Semerád, spoluzakladatel a CEO STRV, pod kterého Branko v manažerské struktuře firmy spadá.

V srpnu 2013 založil Branko Černý vlastní startup Immediately – mobilní aplikaci pro správu a management obchodního procesu. Na aplikaci spolupracoval právě s STRV. Branko společnost v srpnu letošního roku úspěšně prodal New Relic. Kromě nové pozice v STRV působí v Silicon Valley také jako investor a konzultant.

Jako bývalý klient mohu naprosto s čistým svědomím říci, že STRV nabízí americkým startupům prvotřídní službu postavenou na těch nejlepších softwarových inženýrech a graficích. Mým cílem je pomoci STRV se stát přední vývojářskou firmou, ale také prvotřídním produktovým konzultantem. STRV by mělo být první volbou pro všechny startupové projekty, ale také velké společnosti, které se chtějí věnovat inovaci,” říká Branko Černý, CRO STRV.