Elen Sýkorová v minulosti pracovala na obdobné pozici Senior Project Manager ve společnostech Neternity Group a McCann Erickson Prague, předtím působila například jako šéfeditorka slevového portálu Pepa CZ. Ze svého dřívějšího působení na externích projektech načerpala bohaté zkušenosti v oblastech online marketingu a PR. V AITOMu se bude věnovat tvorbě vstupních studií a řízení projektů. Své působení začala spoluprací s Aquapalace, který čeká redesign e-shopu a změna koncepce e-commerce. Obecně se bude zaměřovat na rozsáhlé a složitější projekty.

“Náš byznys se rok od roku rozvíjí a rozšiřuje se o další nové klienty z různorodých oblastí. Velmi si proto cením příchod Elen do našeho projektového týmu. Jsem si jistý, že svými letitými zkušenostmi obohatí know-how AITOMu a do kolektivu výborně zapadne,” říká Tomáš Odl, vedoucí oddělení vývoje.

“K online světu jsem vždy tíhla. Postupně jsem se dostala od copywritingu a práci v médiích a reklamě až k tvorbě designu. Na práci v AITOMu se velmi těším a věřím, že společně s novými kolegy se nám podaří vytvořit kreativní prostředí a zrealizovat mnoho úspěšných projektů,” říká Elen Sýkorová.

Volný čas věnuje umění, svým dvěma psům a přípravě knihy.