„Přejmenování je pro nás krokem k jednodušší a srozumitelnější komunikaci navenek. Jednoznačně jím vyjadřujeme spojitost mezi firmou a klíčovým produktem, a lépe odráží i to, jak nás vnímají zákazníci,“ zdůvodnil změnu jednatel společnosti, Martin Kudrna.

Přejmenování se dotkne pouze názvu firmy a platí k 1. 7. 2017. Kontaktní a platební údaje, smlouvy, produkty i služby zůstávají beze změn.

Byznys software čeká pod křídly holdingu Solitea další rozvoj. Nadále posilujeme obchod, zkvalitňujeme procesy a už pod novým jménem o nás bude více slyšet i v marketingu. Přejmenování je jen jednou z aktivit viditelných navenek,“ dodává Kudrna.

Společnost Byznys software (dříve J.K.R.) je součástí holdingu Solitea od prosince 2015. S obratem přes 94 milionů korun patří mezi největší dodavatele podnikových informačních systémů na českém trhu. ERP systémy Byznys mají v České republice a na Slovensku více než 1 100 aktivních instalací, zejména ve středních a větších organizacích, které se věnují obchodu, výrobě, službám, dopravě, stavebnictví či účetnictví.