Kristýna Hlavicová nastupuje v ATC na pozici obchodnice gamingu ESD. V minulosti působila např. jako nákupčí zboží ve společnosti Penta CZ, kde měla na starosti sortiment tiskáren Canon a HP, nebo jako odborný prodejce pro firmy i koncové zákazníky ve společnosti IWD Czech.

Jaromír Rozsíval zaujal funkci manažera rozvoje prodejního kanálu pro gaming. Jako certifikovaný specialista na HW a SW mnoha předních výrobců může u ATC využít své letité zkušenosti, jak z přímého prodeje v oblasti gamingu, tak i jako bývalý profesionální hráč a organizátor téměř stovky offline herních akcí a B2B workshopů v ČR i na Slovensku.

AT Computers prodává gamingově zaměřené produkty již desítky let. Vše vygradovalo zavedením prodejní sítě specialistů na gaming, sítě X-PLAY, a to v roce 2016. Tato prodejní síť aktuálně čítá přes 100 prodejních míst v Česku i na Slovensku.

„Jsme rádi, že noví specialisté citelně posilují náš tým svou odborností a poradenstvím pro resellery. Díky nim dokážeme rychleji a efektivněji dodávat nové i stávající herní produkty přes resellery koncovým zákazníkům,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.