Martin Klofanda se od začátku nového roku stává ředitelem marketingu ve společnosti Seznam.cz. Ve své funkci bude zodpovídat za produktovou a B2B komunikaci a povede týmy eventů, distribuce a sociálních sítí i kreativní a grafické oddělení.

Martin Klofanda působil ve firmách, jakými jsou mediální agentura MindShare, internetový portál Atlas.czKofola nebo Ugo. Zastával v nich manažerské pozice v oblasti new business developmentu, PR, public affairs, brand a product managementu.

Snažil jsem se nasbírat zkušenosti z různých odvětví. Vždycky mě lákalo poznat, co znamená marketing a PR z pozice agentury, média i zadavatele, pohybovat se v online i výrobním prostředí. Právě různorodost mi dává schopnost dívat se na věci s nadhledem, z různých úhlů, což věřím, bude i  pro Seznam přínosem,“ vysvětluje Martin Klofanda.

Poslední dva roky fungoval na volné noze, pomáhal menším a středním firmám s uvedením produktů na trh, marketingem a obchodem. V Seznamu nahrazuje Petra Krále, který odešel na konci října.

 

Aneta Kapuciánová (31) se stává manažerkou PR a interní komunikace společnosti Seznam.cz. V nové funkci bude kromě odpovědnosti za externí a interní komunikaci zastávat i post tiskové mluvčí.

Aneta Kapuciánová pracuje v Seznamu od černa 2016, původně zastávala post manažerky interní komunikace. Z té se nyní posouvá do nové role, kterou původně zastávala Irena Zatloukalová

„Irena v Seznamu odváděla skvělou práci, a když se rozhodla odejít, chtěl jsem za ni najít člověka podobě smýšlejícího, zodpovědného a pracovitého. Vzhledem k tomu, jaké měla Aneta v Seznamu výsledky a jaké jsou její předchozí pracovní zkušenosti, bylo přirozené, abych jí místo tiskové mluvčí a manažerky komunikace nabídl,“ vysvětluje rozhodnutí vybrat si člověka z řad stávajících členů týmu Pavel Zima, místopředseda představenstva a ředitel pro exekutivu a komunikaci.

Do Seznamu přišla Aneta Kapuciánová z PR agentury Bison & Rose, kde působila pět let a měla na starosti široké portfolio klientů. Mezi ty největší patřily Microsoft, Český Aeroholding, O2 Czech Republic, Česká pošta či Sony a Sony Mobile.

Aneta Kapuciánová má vystudovanou Politologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a ve volném čase se věnuje zpěvu a józe. Ráda chodí na koncerty, do divadla a cestuje.