Andrej Danko odstartoval svou kariéru v 17 letech, kdy při vlastním studiu učil na střední škole spolužáky programovat v Pascalu. Později vysokoškolským studentům přednášel o zásadách softwarového inženýrství a řízení informačních systémů. Jako vývojář působil v řadě softwarových firem, šest let byl globálním ředitelem produktů a vývoje ve společnosti SAP. Do productboardu přichází z CEAi, startupového studia zabývajícího se inkubací firem a řešeními na bázi umělé inteligence.

„Na productboardu mne oslovila vize nového systému productboard 3.0, která umožňuje rozšířit zákaznickou základnu o větší firmy a korporace, které mají desítky nebo i stovky produktových týmů,” říká Andrej Danko.

„Andrej je také expertem na umělou inteligenci (AI) a pomůže nám udělat productboard ještě automatizovanější a chytřejší,” doplňuje Hubert Palán, zakladatel a CEO productboardu.

V květnu se k productboardu jako VP of Customer Success & Growth přidá také Zach Anderson, který přes pět let působil v Hootsuite, kde to dotáhnul až na Global VP of Customer Success and Services.

„Nyní máme v týmu 75 lidí – naší ambicí je do konce roku týmy ještě posílit. S productboardem se nám daří budovat úplně novou kategorii, sofistikovaný nástroj pro produktové manažery, jejichž role a důležitost s rostoucím trendem digitalizace raketově roste,” uzavírá spoluzakladatel productboardu Daniel Hejl.