První novinkou je nový typ laserové tiskárny s rychlým plněním toneru HP Neverstop Laser. Díky svému inovativnímu systému dávkování toneru, který si uživatel snadno doplní během několika vteřin, umožňuje HP Neverstop Laser majitelům malých firem pokračovat v práci a zároveň využívat tiskárnu na maximum.

HP Laser NS MFP 1000w 3QR With Toner„Nedávná celosvětová studie zjistila, že téměř 75 % evropských drobných podnikatelů chce tiskárnu, která vyžaduje minimum nastavování a obsluhy,“ říká Anneliese Olson, Global Head a General Manager, HP Home Printing Solutions a dodává: „HP Neverstop Laser díky svým revolučním inovacím a digitální integraci nabízí možnost tisknout bez vynucených přestávek. Podnikatel má tak konkurenční výhodu a může se věnovat prosperitě své firmy.“

Nové tiskové řešení bylo navrženo s ohledem na ekologii. Tiskárna HP Neverstop Laser je vyrobena z více než 25 procent z recyklovaného plastu a plnicí sada dokonce ze 75 procent z recyklovaného plastu.

HP Colossus 3QL With TonerMezi hlavní výhody této tiskárny se řadí:

-        5 000 stran nepřetržitého tisku - tiskárna je přímo z továrny připravená tisknout 5 000 stran bez přerušení – ideální pro velkoobjemový tisk.

-        Doplnění toneru trvá pár vteřin – bez zašpinění - revoluční systém umožňuje rychlé a snadné doplnění toneru během 15 vteřin bez zašpinění.

-        Originální kvalita HP a neuvěřitelně ekonomický provoz - tisk v charakteristické kvalitě HP s úsporou originálního toneru HP až o 80 procent.

-        Konektivita a mobilita - HP Smart App, mobilní aplikace nabízí snadné mobilní skenování a tisk.


Nová generace HP Smart Tank

Omlazená tiskárna HP Smart Tank nabízí vysokou kvalitu ve třídě inkoustových tiskáren. Byla navržena pro potřeby náročných domácích uživatelů a domácích kanceláří. HP Smart Tank disponuje novou technologií zásobníku inkoustu, funkcemi na úsporu času a vysokou kvalitou tisku.

Výhody modelů HP Smart Tank 500/600:

-        Barevný tisk bez přerušení- ihned po vybalení z krabice můžete tisknout 18 000 černobílých a 8 000 barevných stránek prakticky bez přerušení - efektivní velkoobjemový tisk. Tiskárna již z továrny obsahuje originální inkoust, který postačí až na tři roky tisku.

-        Spolehlivý a rychlý tisk - až o 38 procent rychlejší tiska rychlejší připojení na dvoupásmovou Wi-Fi.

-        Úspora času - Integrovaný zásobník inkoustu s automatickým upozorněním na nízkou hladinu inkoustu. Díky vlastním klávesovým zkratkám v telefonu či na tiskárně s funkcí HP Smart Tasks eliminujete kroky v opakovaných úkolech. 35stránkový automatický podavač papíru umožňuje uživatelům pracovat rychle a jednoduše. S funkcí ID Copy snadno okopírujete obě strany průkazu totožnosti na jednu stránku.

-        Konektivita a mobilita - HP Smart App, nabízí snadné mobilní skenování a tisk.

-        Kvalita tisku - můžete se spolehnout na výrazný kontrast a ostrost textu a grafiku v živých barvách. Tiskárna nabízí možnost tisku profesionálních brožur a fotografií bez ohraničení.