Zakladatel a CEO firmy NEECO Global ICT Services, český podnikatel David Pátek, jmenoval do funkce International Director of Sales and Marketing Ramona Planase. Ve své nové roli bude Ramon zodpovědný za dohled nad všemi aspekty marketingových programů a prodejních plánů pro globální služby NEECO Global ICT Services. Bude mít na starosti také vývoj a implementaci komunikační strategie společnosti NEECO pro mezinárodní trhy, včetně zastoupení značek, partnerských projektů, korporátního PR a reputation management. Ramon Planas přichází do NEECO po dlouholetém působení v oblasti mezinárodních telekomunikačních společností. Naposledy na pozici Marketing and Sales Lead ve společnosti British Telecom GS Global, kde vedl úspěšné globální prodejní kampaně.

„Jmenování mezinárodního ředitele pro prodej a marketing představuje klíčovou součást naší strategie, která se má zaměřit především na zákazníky tak, aby jim naše služby a řešení přinesly maximální možnou hodnotu. Ramon přichází do našemu týmu s bohatými zkušenostmi.  Jsem proto přesvědčen, že významně přispěje k naší vizi, aby NEECO bylo i nadále předním globálním poskytovatelem ICT řešení,“ uvedl ke jmenování David Pátek.

Lenka Kotrbatá byla jmenována novou Country Sales Managerkou pro Českou republiku společnosti NEECO Global ICT Services. Do společnosti přichází po dlouholetém působení v předních telekomunikačních společnostech: v letech 2010-2018 pracovala pro T-Mobile ČR a GTS Novera jako Key Account Managerka. Její předchozí zkušenosti jsou z obdobných pozic ve společnostech Vodafone a GTS Czech. V NEECO bude Lenka Kotrbatá zodpovědná za obchodní aktivity a strategii společnosti na českém trhu.

„Ráda bych využila svých zkušeností a kontaktů k rozvíjení obchodních příležitostí a upevnění pozice společnosti NEECO na českém trhu,“ říká Lenka Kotrbatá. „Novou pozici vnímám také jako příležitost k osobnímu rozvoji a dalšímu prohlubování pracovních zkušeností. Globální zkušenosti společnosti NEECO jsou velkou výhodou a v této inovativní době pomohou našim klientům objevit nové trhy díky dobře fungujícímu zázemí a podpoře na místních trzích.“